Jak dobrać biustonosz do dekoltu sukni ślubnej?

Jak dobrać biustonosz do dekoltu sukni ślubnej?

Wybór sukni według niektórych przyszyć panien młodych jest najważniejszą kwestią w organizacji wesela. Miesiącami przeglądamy katalogi z ofertami i kiedy wybierzemy już tą jedyną chcemy wyglądać zjawiskowo. By jednak tak było musimy zainwestować w odpowiednią bieliznę, a w szczególności w dobry biustonosz.

Kilka funkcji do spełnienia

Biustonosz jest bardzo ważny w całej stylizacji ślubnej. Ma on za zadanie nie tylko ładnie eksponować biust, ale także stabilizować go i trzymać na właściwym miejscu. Dzięki dobrze dobranemu stanikowi suknia będzie także odpowiedni prezentować się na kobiecie. Z tego względu stanik musi być dopasowany do rozmiaru piersi, co często jest bagatelizowane. Biustonosz ma także pięknie wyglądać podczas nocy poślubnej.

Głęboki dekolt

Kreacja z głębokim dekoltem łanie eksponuje biust. By wyglądał on jeszcze lepiej warto ubrać pod nią biustonosz push-up, który dodatkowo je podniesie. Miseczka stanika nie może wystawać poza krawędzie sukni. Najlepiej stanik wziąć ze sobą na każdą przymiarkę.

Wycięte plecy

Suknia z wyciętymi głęboko plecami wygląda niesamowicie. Szczególnie na wysokiej, szczupłej kobiecie. Niektóre z nas o tym nawet nie marzą ze względu na trudny wybór bielizny. Nic bardziej mylnego! W tej sytuacji do wyboru pozostaje suknia z wszytym biustonoszem, stanik z szelką na szyję lub z krzyżowym zapięciem. W sukniach, gdzie wycięcie jest bardzo głębokie i żaden stanik nie wchodzi w rachubę można zastosować także wkładki żelowe, które są przeznaczone dla kobiet z małym biustem. Warto jednaj się upewnić, czy będą one prawidłowo trzymały biust.

Suknia z rękawami lub szelkami

Do tego typu sukni stanik wybiera się najprościej. Może on bowiem posiadać ramiączka. Gdy krój naszej sukni nie pokrywa się z ramiączkami można je schować za pomocą paska. Mocuje się go między jednym a drugim ramiączkiem, dzięki czemu przybliża je do siebie w zależności od tego jak nisko się znajduje.

Suknia przylegająca

Marząc o obcisłej stylizacji musimy pamiętać o odpowiedniej bieliźnie. Gdy materiał jest cienki odpada bielizna koronkowa, czy ozdoby. Każdy element bielizny powinien być gładki, jak najmniej odstający od skóry. Może tutaj przydać się bielizna wyszczuplająca, która zapobiega powstawaniu fałdek i dodatkowo wyszczupla sylwetkę.

Porady i wskazówki na temat bielizny ślubnej oraz artykuły na temat doboru bielizny dla mężczyzn.

ul. Armii Ludowej 26, Warszawa

802 659 365

kontakt@paniaga.com.pl