Za jaką męską bielizną kobiety szaleją?

Za jaką męską bielizną kobiety szaleją?

Bielizna to nie tylko wygoda i gwarancja zdrowia. Bielizna działa także na zmysły kobiet, ale także na pewność siebie mężczyzny. Wiele od niej zależy, dlatego powinna być odpowiednio dobrana. Za jaką bielizną męską szaleją kobiety?

Odpowiedni rozmiar

Zanim przejdziemy do ulubionego fasonu męskiej bielizny warto wspomnieć o podstawach. By mężczyzna dobrze prezentował się w bieliźnie musi ona odpowiednio leżeć. Ważne by bielizna nie była ani za mała, ani za duża. Zbyt małe slipy, czy bokserki będą wbijać się w brzuch, pachwiny, czy pośladki powodując bolesne otarcia i opuchnięcia. Nie wygląda do korzystnie, a dodatkowo jest to bardzo niezdrowe! Zbyt duże „majtki” wyglądają niechlujnie i nieatrakcyjnie.

Dobry fason

Oprócz rozmiaru niezwykle ważny jest fason bielizny. Mężczyźni z większymi brzuszkami i o większej ilości tkanki tłuszczowej powinni unikać popularnych slipów. Takie zestawienie nie wygląda dobrze. Panowie z krótkimi nogami, o niskim wzroście powinni z kolei unikać spodenek długich – optycznie skracają nogi i całą sylwetkę. Najlepszym fasonem są bokserki krótkie. Bardziej przylegają do ciała, są uniwersalne, dobrze wygląda w nich większość mężczyzn i te są najbardziej lubianym rodzajem męskiej bielizny wśród kobiet. Na drugim miejscu są bokserki długie, z szerszą nogawką.

Kolorystyka i wzory

Najczęściej występującą kolorystyką wśród męskiej bielizny są odcienie czerni, szarości, granatu. Należy pamiętać, że ciemne kolory optycznie zmniejszają sylwetkę, a jasne powiększają. Popularna jest ta jednokolorowa, w kratkę (drobną lub szeroką), egzotyczne wzory, w paski, a nawet owoce, kropki, czy wzory marynistyczne (kotwice, statki itp.). Coraz częściej dostępna jest bielizna ze śmiesznymi nadrukami: napisy, postacie z kreskówek lub superbohaterów. Wszystko zależy od stylu i poczucia humoru mężczyzny, który je nosi.

Różnym kobietom podobają się inny mężczyźni w różnej bieliźnie. Najważniejsze, by była ona odpowiednio dobrana pod względem rozmiaru oraz dopasowania do budowy ciała. Najlepiej, by mężczyzna kupił każdy rodzaj bielizny i przed lustrem dopasował ją do siebie, bądź zapytał partnerki o opinię. Reszta zależy od upodobań mężczyzny, jak i partnerki. Czasem warto zmienić swoje przyzwyczajenia.

Porady i wskazówki na temat bielizny ślubnej oraz artykuły na temat doboru bielizny dla mężczyzn.

ul. Armii Ludowej 26, Warszawa

802 659 365

kontakt@paniaga.com.pl