Odpowiednio dobrana bielizna czyni cuda!

Odpowiednio dobrana bielizna czyni cuda!

Znaczna większość mężczyzn zapomina, że bielizna to też część garderoby! I to bardzo ważna. Ważne jest to, co mamy na sobie, lecz bez odpowiednio dobranej bielizny nie będziemy czuć się dobrze nawet w najlepszym garniturze skrojonym na miarę.

Najważniejsze zdrowie

Dobra aparycja jest bardzo ważna w poczuciu własnej wartości i prezencji zarówno na spotkaniach biznesowych, jak i w wykonywaniu innych obowiązków. Najważniejsze jednak jest zdrowie. Bez dwóch zdań odpowiednio dobrana bielizna pozwala na prawidłowe utrzymanie stanu zdrowia mężczyzny. Dobrze dobrane slipy, czy bokserki nie powinny zbyt obciskać pachwin i brzucha. Ważne jest także, by bielizna była wykonana z oddychającego materiału, jak najbardziej naturalnego i być odpowiednio dobrana do pory roku. Nie jest zdrowe przegrzewanie miejsc intymnych – w dłuższym okresie może nawet doprowadzić do bezpłodności. Bielizna wykonana z dobrej jakości materiałów dobrze leży, ale także jest wytrzymała na przetarcia.

Bielizna a okazja

Bielizna męska musi być dobrana odpowiednio do okazji. Nie każdy rodzaj bielizny męskiej nadaje się pod każdy rodzaj ubioru. Z tego powodu warto posiadać kilka jej rodzajów. Jest kilka zasad jak dobierać bieliznę do okazji. Nie należy zakładać luźnych długich bokserek do spodni od garnituru, czy do uprawiania sportu. Długie bokserki często podnoszą się w pasie, przesuwają, a nogawki podwijają się. Nie jest to ani wygodne, ani przyjemne.

Podstawowym typem bielizny męskiej są slipy. Nie każdej kobiecie ten fason się podoba. W większości kojarzą się z za dużymi, rozciągniętymi „majtkami”, które nie wyglądają dobrze, a wręcz odpychająco. Mogą być obcisłe lub luźniejsze. Sprawdzają się w sytuacjach o umiarkowanej aktywności. Źle prezentują się na mężczyznach w większą ilością ciała. Kolejny typ to bokserki – mogą być krótkie i długie. Krótsze pasują do każdego rodzaju sylwetki, są odpowiednie nawet podczas wysokiej aktywności sportowej. Te z długą nogawką będą idealne pod szersze spodnie lub do spania. Nie poleca się ich osobom z krótkimi nogami, gdyż optycznie je skracają.

Odpowiednio dobrana bielizna jest nie tylko zdrowa, ale także estetyczna i atrakcyjna. Jej dobór do sylwetki podkreśli atrybuty każdego mężczyzny i zapewni mu komfort przez cały dzień.

Porady i wskazówki na temat bielizny ślubnej oraz artykuły na temat doboru bielizny dla mężczyzn.

ul. Armii Ludowej 26, Warszawa

802 659 365

kontakt@paniaga.com.pl