Kobiece wybory męskiej bielizny

Kobiece wybory męskiej bielizny

Bielizna (czytaj majtki) nie są najlepszym prezentem dla mężczyzny.. chyba, że sam o nie poprosił. Jednak w sytuacji, gdy nie ma czasu pójść na zakupy i prosi nas o to, musimy wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie bielizny i jaki rodzaj wybrać. No chyba, że chcemy, by nasz mężczyzna zmienił nawyk i spróbował inny jej rodzaj.

Zakupy z przyzwyczajenia

Duża część mężczyzn kupuje przez kilka lat taki sam rodzaj bielizny. Można jednak urozmaicić sobie wybór i posiadać ich kilka rodzajów. Każda ma swoje nieocenione zalety. Warto spróbować nosić inną bieliznę. Jeśli mężczyzna nie wpadł sam na zmianę rodzaju noszonej bielizny możemy mu w tym delikatnie pomóc.

Najczęściej kupowane

Najbardziej popularnym fasonem bielizny męskiej są slipy. Jednak nie są one najlepszym wyborem dla wszystkich panów. Powinni ich unikać panowie z brzuszkiem, z nadwagą, gdyż dodatkowo podkreślają zbytnią tuszę. Ich wielkim plusem jest komfort.

Na drugim miejscu znajdują się krótkie bokserki. Występują w wersji przylegającej oraz w wersji z szerszymi nogawkami. Są wygodne na co dzień, a także do uprawiania sportu. Nie odznaczają się na spodniach, nie podwijają się. Każdy mężczyzna wygląda w nich atrakcyjnie i na pewno tak się czuje.

Szerokie bokserki, dłuższe to szorty. Są to praktycznie spodenki. Posiadają gumkę w pasie. Są wygodne, przewiewne, ale nie nadają się do intensywnej aktywności fizycznej, gdyż podwijają się i podnoszą w pasie. Popularnym wzorem jest krata, posiadają guziczki w rozporku.

Z kolei najmniej popularnym rodzajami męskiej bielizny są stringi oraz tzw. „tanga”. O ile każda z nas wie jak wyglądają stringi, slipy tanga wydają się być egzotyczne. Slipy te są połączeniem tego pierwszego rodzaju bielizny ze slipami. Posiadają materiał z przodu i z tyłu, natomiast na biodrach znajduje się często cienka gumka. Wykonywane są z elastycznego materiału, dzięki czemu idealnie układają się na ciele.

Bielizna bezszwowa

Najwygodniejsza ze wszystkich jest jednak bielizna bezszwowa. Bez względu na to czy są to slipy, czy krótkie bokserki. Bielizna ta, jak sama nazwa wskazuje nie posiada szwów, ale tylko bocznych. Często wykonana jest z materiałów antybakteryjnych i antyalergicznych. Bielizna taka polecana jest sportowcom oraz mężczyznom ze skłonnościami do podrażnień.

Porady i wskazówki na temat bielizny ślubnej oraz artykuły na temat doboru bielizny dla mężczyzn.

ul. Armii Ludowej 26, Warszawa

802 659 365

kontakt@paniaga.com.pl