Dlaczego dobór odpowiedniej bielizny jest ważny?

Dlaczego dobór odpowiedniej bielizny jest ważny?

Dobór odpowiedniej bielizny jest ważny nie tylko ze względów zdrowotnych. Mężczyzna w dobrze dobranej bieliźnie wygląda atrakcyjne i tak też się czuje. Pewność siebie i swoboda najbardziej przyciąga kobiety.

Właściwa bielizna

Ilu mężczyzn zastanawia się nad doborem odpowiedniej bielizny? Na pewno jest to niewielki odsetek. Właściwa bielizna sprawia, że mężczyzna czuje się komfortowo cały dzień bez względu na czynności jakie wykonuje, ale także dba równocześnie o swoje zdrowie. Bielizna nie może zbytnio uciskać, ani nie obcierać, gdyż jest to bardzo niezdrowe, ale także nie może być zbyt luźna.

Dobra bielizna powinna być wykonana z materiałów dobrej jakości, najlepiej z przewagą tych naturalnych i odpowiednio zszyta. Istotne znaczenie ma także odpowiedni fason dobrany do sylwetki mężczyzny.

Luźne, czy obcisłe?

Niektórzy mężczyźni nie lubią luźnych bokserek, a inni slipek. Różne są upodobania dotyczące bielizny u mężczyzn, tak samo jak i u pań. Jedne wolą standardowe figi, a inne akceptują tylko stringi. Jednak każdy rodzaj bielizny posiada wady i zalety.

Szerokie bokserki są przede wszystkim wygodne. Pozwalają ciału oddychać. Nie nadają się one jednak pod eleganckie spodnie, czy do uprawiania sportu, gdyż często podwijają się w nich nogawki lub przesuwają się w pasie do góry. Prezentują się dobrze.

Na aktywne dni w pracy i po pracy najlepsze będą bokserki krótkie. Są bardziej przylegające, szczególnie te z dodatkiem włókiem materiałów elastycznych, wygodne, nie podwijają się, dopasowują się do figury. Mogą jednak zbytnio skracać nogi mężczyznom o niskim wzroście.

Slipy z kolei wydłużają nogi. Odpowiednio dobrane eksponują męską sylwetkę. Najlepiej wyglądają w nich wysportowani mężczyźni – ci z nadwagą powinni z nich zrezygnować.

Kolejnym i chyba ostatnim rodzajem męskiej bielizny są stringi. Nosi je niewielki odsetek mężczyzn, lecz ich użytkownicy zachwalają je za wygodę. Powinni je nosić tylko wysportowani mężczyźni. Ta bielizna jednak nie przypada do gusty wielu mężczyznom, jak i kobietom. Największym ich atutem jest to, że nie widać ich pod ubraniem.

Kolor

Wiadomo, że kolory ubrań mogą optycznie zmniejszyć lub powiększyć sylwetkę. Tak też jest w przypadku bielizny. Na rynku odzieżowym można znaleźć także bieliznę w modnymi nadrukami, np. postaci z kreskówek, czy bohaterów filmowych, a także z nadrukami na szczególne okazje, np. walentynki.

Porady i wskazówki na temat bielizny ślubnej oraz artykuły na temat doboru bielizny dla mężczyzn.

ul. Armii Ludowej 26, Warszawa

802 659 365

kontakt@paniaga.com.pl